0 Your סל הקניות

Network media converters

MC210CS
  • Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
  • Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port
  • Extends fiber distance up to 15km
209
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
TL-SM321A
  • WDM Bi-Directional SFP Module
  • Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving
174
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
MC111CS
  • Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
  • Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
167
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
MC100CM
  • Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
  • Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port
  • Extends fiber distance up to 2km
147
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
MC112CS
  • Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards.
  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
  • Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
147
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
TL-SM321B
  • WDM Bi-Directional SFP Module
  • Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving
115
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
TL-SM311LS
  • Single-mode MiniGBIC module
  • Applied to T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 and MC220L
112
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
  • Multi-mode MiniGBIC module
  • Applied to T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 and MC220L
104
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה

רכישת ממיר מדיה ברשת בנתניה, ישראל

חנות וירטואלית של מחשבים ואלקטרוניקה TopMarket מציעה מבחר רחב של ממירי מדיה ברשת. מסננים נוחים יעזרו לבחור ממיר מדיה ברשת המתאים ביותר עבור הצרכים שלך. בנוגע למחיר ממירי מדיה ברשת, אנו צופים בשוק ממירי מדיה ברשת בכל רחבי הארץ ובנתניה בפרט, ולכן מציעים ללקוחותינו רק את המחירים הטובים ביותר, מה שמאפשר לקנות ממיר מדיה ברשת בזול.
כל המוצרים שלנו ממירי מדיה ברשת, מוסמכים עם אחריות רשמית מהיצרן.
חיפוש מוצרים לפי תכונות
מחיר

 – 

  • 104‎₪
  • 209‎₪
מותגים