0 Your סל הקניות

מחשבים ניידים לסטודנטים

מחשב נייד לסטודנט

שנת הלימודים האקדמית בפתח ועל מי שמתחיל (או ממשיך) השנה בלימודים צריך להתחיל להתכונן. בדרך לתואר הנכסף מחכות לכם שעות רבות של לימודים, שיעורים, סיכומים, מצגות וקריאת חומר עיוני. אתם תשבו הרבה מול הספרים והמחברות וגם מול המחשב. אם אין לכם מחשב אז כדאי שתרכשו בהקדם מחשב נייד לסטודנטים.

מחשב נייד לסטודנטים הוא פשוט כלי הכרחי לצורך הלימודים באוניברסיטאות והמכללות והסטודנטים עושים בו שימוש שוטף. לא חסרות סיבות מדוע צריך מחשב ואילו שימושים תעשו בו, למשל:

את העבודות שאתם מגישים למרצים עליכם להגיש מודפסות. אלו יכולות להיות עבודות קטנות או עבודות סימנריוניות עליהן תעבדו זמן רב.
חלק גדול מהתקשורת עם מוסד הלימודים, מרצים, חברים ללימודים, אגודת הסטודנטים, הספרייה ושירותים נוספים מתקיים באמצעות האינטרנט ולשם כך תצטרכו מחשב נייד לסטודנטים.
בעזרת מחשב נייד לסטודנטים תוכלו לחפש מידע במאגרי מידע שונים ברחי האינטרנט.
במקרים רבים סטודנטים נדרשים להכנת מצגות ושוב המחשב הוא הכלי שמציל אתכם.

הדוגמאות לשימושי המחשב נכונות לגבי כל תחום לימודים, מביולוגיה ועד משפטים; אם בחרתם ללמוד תחום הקשור לעולם המחשוב אדרבא ואדרבא - תצטרכו מחשב. כפי שהבנתם מחשב הוא כלי חשוב לצורך הלימודים. הוא מאפשר לכם לעשות פעולות רבות במהירות ובקלות, בעזרתו תוכלו להיות מסודרים ומאורגנים בלימודים.

איזה מחשב קונים

סטודנטים רבים מתלבטים בין רכישת מחשב נייד לבין רכישת מחשב שולחני. אנו ממליצים על מחשב נייד לסטודנטים ולא על מחשב שולחני. מחשב נייד מאפשר לכם לקחת אותו בתיק לכל מקום. זה מאפשר לכם להיות תמיד מסודרים ותמיד יעילים. בכל פעם שיש לכם זמן פנוי תוכלו לשלוף את המחשב מהתיק, לבדוק את המיילים, להתקדם בשיעורי הבית ולעשות את מה שצריך למען הלימודים.

ישנם מודלים שונים של מחשבים ניידים וחשוב לבחור את זה אשר מתאים לצורכים של הסטודנטים בתורה הטובה ביותר. אנו ממליצים לשים את הדגש על ניידות ונוחות השימוש ולבחור דגמים קלים במיוחד. כך תוכלו תמיד לקחת אותם בתיק שגם כך מלא בספרי לימוד כבדים.

שימו דגש על זמן הסוללה, יתכן שתרצו להשתמש במחשב בעודכם נמצאים בתחבורה ציבורית או מקומות בהם אין מקום לחבר את המחשב לחשמל. מחשב נייד לסטודנטים בעל סוללה חזקה יבטיח כי תמיד תוכלו לעבוד על המחשב ולא תתקעו.

רוב הסטודנטים נזקקים עושים שימוש בעיקר בדפדפן האינטרנט, תכנת המייל וחבילת אופיס. אלו הם אינם צרכנים כבדים של משאבי המחשב ובדרך כלל מחשב נייד עם 8 ג‘יגה זיכרון ודיסק קשיח של 256GB יכולים להספיק. במידה ותחום הלימודים שלכם דורש תכנות כבדות, כמו למשל עבור מי שמתעסק בעיצוב גראפי, אודיו ווידאו יש לשקול להשקיע במחשב חזק יותר.

אנו מבינים שתקופות הלימודים היא אינה תקופה קלה עבורכם. עיקר זמנכם מוקדש ללימודים ואתם נאבקים לשלם את נטל שכר הלימוד לצד הוצאות המחיה. אתם עושים זאת כי אתם חושבים על העתיד, אך כרגע מצב המזומנים שלכם הוא די לחוץ. מסיבה זו יצרנו עבורכם קטגוריה של מחשבים ניידים לסטודנטים. בקטגוריה זו ריכזנו מבחר דגמים של מחשב ניידים אשר יכולים להתאים לסטודנטים, במחירים סבירים ומשתלמים. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ ולרכוש מחשב באמצעות האתר עם משלוחים לכל רחבי הארץ. אנו גם מפעילים מעבדת תיקונים ומעניקים שירות עד חצות (מלבד יום שישי)!

חיפוש מוצרים לפי תכונות
מחיר

 – 

  • 1542‎₪
  • 5575‎₪
מותגים
משקל

kg  –  kg

  • 0‎kg
  • 2.3‎kg
תצוגה אלכסוני
סוג מעבד
זיכרון פנימי
מערכת הפעלה מותקנת