0 Your סל הקניות
4YH33AA

HP Spectre Rechargeable Mouse 700

299
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
WL3-00121
The best sign gets even better Experience the enhanced comfort and feel of the new Xbox with a clean design and rugged texture for enhanced grip. Enjoy...
254
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
234-00886
Welcome to a new world of gaming and entertainment. A world where games break the boundaries of reality and television obeys every command.  A...
1,495
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
X509FA-EJ086

Intel Core i7-8565U (8MB Cache, 1.8GHz), 8GB, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 620, WLAN, Bluetooth, Webcam, Windows 10 Home

X571GD-BQ074T

Intel Core i7-9750H (12MB Cache, 2.6GHz), 16GB(8GBx2), 512GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 630, NVIDIA GeForce GTX 1050 (4GB GDDR5), WLAN, Bluetooth, Webcam, Windows 10 Home

5,314
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
C100050005

Samsung Galaxy Watch Active, Touchscreen, GPS (satellite), 25 g, Black

1,095
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
C100050000

Samsung Galaxy Watch Active, Touchscreen, GPS (satellite), 25 g, Black

1,095
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
C100050010

Samsung Galaxy Watch Active, Touchscreen, GPS (satellite), 25 g, Rose gold

1,095
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
C100076008

Gear S3 frontier - 3.302 cm (1.3") Circular Super AMOLED 360 x 360, Dual core 1.0 GHz, 4GB, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, MST, GPS/Glonass, IP68

1,083
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
AUV250-16G-RBK

ADATA UV250, 16 GB, USB Type-A, 2.0, Capless, 5.6 g, Silver

19
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
SG110D-08-EU

Cisco Small Business SG110D-08, Unmanaged, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex

170
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
SG110D-05

Cisco SG110D-05, Unmanaged, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex

155
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DKVM-IPCB5

D-Link DKVM-IPCB5, 5 m, PS/2, PS/2, DVI-D, Black, DKVM-IP8

127
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
KVM-402

D-Link KVM-402, 3 m, Black, D-Sub 15pin, D-Sub 15pin, USB 2.0, 2 x PS/2, Male connector / Male connector, 322 g

111
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
KVM-121

KVM-121 2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support

108
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
KVM-401

D-Link KVM-401, 1.8 m, PS/2, PS/2, VGA, Black, USB

72
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DKVM-CU5
D-Link 4.5m USB/VGA, 4.5 מטר, שחור, USB, VGA, נקבה
67
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DKVM-CB3

10ft All-In-One KVM Cable

53
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DEM-432XT

D-Link DEM-432XT, Fiber optic, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m

1,118
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DEM-312GT2

1000BASE-SX+ Mini Gigabit Interface Converter

678
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DEM-310GT

Gigabit Interface Converter DEM-310GT

180
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DEM-311GT

SFP, LC, 1000Base‑SX, MMF, 850nm, 550m

121
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DNR-326

2-Bay Professional Network Video Recorder, IEEE802.3/u/z, Auto MDI/MDI-X, SATA I/I, 32 MB Flash ROM, 128 MB DDR II RAM, 1 x Gigabit LAN, 1 x USB

1,763
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה
DNR-322L

DNR-322L, mydlink Network Video Recorder

1,199
במלאי
הזמנה טלפונית
הוסף להמשאלות הוסף להשוואה