Megaman MQTL1020/30DL - Recessed Ceiling Light, 30W, 220cm, Warm Light
MQTL1020/30DL
Delivery
Payment options
Our advantages
- — Garantía: 12 חודשי אחריות
- — Devolución y cambio hasta 30 días
- — Mejor precio
Find similar
Recessed DL 30W ELEGAN k.220 Magman
Brand
Megaman
Color
White
Barcode
Degree of cut
185MM
Light shade
White light
Lumen
2030
Power
30W
Series
ELEGANT
Measure
220MM