Semicom SM-883/30CW - Recessed Spotlight, 4000K, 30W, 140mm
Delivery
Payment options
Our advantages
  • — Garantía: 12 חודשי אחריות
  • — Devolución y cambio hasta 30 días
  • — Mejor precio
Find similar
Display name
CL-0883-LED 4000K 30W D140mm
Beam Angle
40°
CRI
90
Dimensions
Ø142x115mm
Light Color
Cool White
Life
30000h
Watt
32W
Lumen
2640LM
Diameter
Ø142mm
CCT
4000K
Shape
round
Cut
Ø130mm