ADATA LANCER AX5U6000C3016G-SLABRBK - 16GB Memory Module, 1x16GB, DDR5, 6000MHz
AX5U6000C3016G-SLABRBK
Delivery
Payment options
Our advantages
  • — Garantía: Life Time Warranty
  • — Devolución y cambio hasta 30 días
  • — Mejor precio
Find similar
  • Internal memory16 GB
  • Diseño de memoria (módulos x tamaño)1 x 16 GB
  • Internal memory typeDDR5
  • Forma de factor de memoriaU-DIMM
  • Latencia CAS30
  • Componente paraPC/server
  • Todas las caracterícticas
Distinctly Blizzard White
A New Speed Benchmark in Gaming Memory
RGB Your Way
Create Personalized Lightshow with XPG Prime
Enhanced Power Management
Stability and Reliability
Made with High-Quality Materials
AMD EXPO
Overclocking Made Easy
Main
Brand
ADATA
Warranty
Life Time Warranty
Design
Color of product
Black
Features
Componente para
PC/server
Diseño de memoria (módulos x tamaño)
1 x 16 GB
Latencia CAS
30
Voltaje de memoria
1.25 V - 1.45 V
Internal memory type
DDR5
Memory
Forma de factor de memoria
U-DIMM
Internal memory
16 GB
Operational conditions
Intervalo de temperatura operativa
0°C - 85°C
Weight & dimensions
Altura
8 mm
Ancho
43.56 mm
Longitud
133.35 mm