Semicom SM-00891W/40CW - Recessed Square LED, 40W, Cold Light
SM-00891W/40CW
Delivery
Payment options
Our advantages
- — Garantía: 12 חודשי אחריות
- — Devolución y cambio hasta 30 días
- — Mejor precio
Find similar
| Color | white |
|---|---|
| Barcode | 7291044078138 |
| Longevity (hours) | "30,000h" |
| Scattering angle | 36 ° |
| Dedication to color | CRI> 90 |
| Degree of cutting | 180 × 180 |
| Certificates | CE |
| Current | 1050mA |
| Energy efficiency | A + |
| Frequency | 50Hz |
| Height mm | 134 |
| Degree of opacity | IP20 |
| Length | 200 |
| Light hue | Cold light |
| Lumen | 3494lm |
| Material type | Aluminum |
| Plug | Male/Female |
| Power | 40W |
| Water protected | 20 |
| Measure | 200x134x200mm |
| Series | HOUSTON |
| Enlightenment / Calvin hue | 4000K |
| Tension | 220-240 |
| Power | 40W |