Semicom SM-P2651/W/DL - WALL LIGHT, 12W, IP65, WHITE
Delivery
Payment options
Our advantages
  • — Garantía: 12 חודשי אחריות
  • — Devolución y cambio hasta 30 días
  • — Mejor precio
Find similar
Display name
P.WALL LIGHT 12W IP65 DL WHITE
Description
code SM-P2651/W/DL
Beam Angle
120
CRI
80
Light Color
Day Light
Life
30000h
Watt
12W
Lumen
700LM
EEC
A
Color
WHITH
Warranty
12M
Material
ABS+PC
Weight
380g
Length
265mm
Height
99mm
Width
98mm