Semicom SM-B1BK/12WW - Recessed Spotlight, 12W, 84mm
SM-B1BK/12WW
Livraison
Payment options
Our advantages
- — Garantie: 12 חודשי אחריות
- — Retour et échange jusqu'à 30 jours
- — Meilleur prix
Find similar
Recessed ELVIS 12W K.WW 86 Black
Brand
Semicom
Color
Black
Barcode
Longevity (hours)
20000h
Scattering angle
38°
Dedication to color
CRI>83
Degree of opacity
IP20
LED type
BELIEVE
Light hue
Warm light
Lumen
960lm
Power
12W
Shape
Round
Measure
84x76mm
Series
ELVIS
Enlightenment / Calvin hue
3000K
Type
Recessed spotlights
Warranty
12 months
Drilled diameter
75mm