Fratelli FRRF-I2230W - Integral Refrigerator, 230L, White
Write a review
Elevate your kitchen with the Fratelli 230L Integral Refrigerator in sleek white.
Delivery
Payment options
Our advantages
  • — Warranty: 12 חודשי אחריות
  • — Return and exchange up to 30 days
  • — Best price
Key Features
  • Type: Integrated Refrigerator
  • Voltage: 230V / 50Hz
  • Power: 750W
  • Capacity: 230 Liters
  • Cooling System: No Frost
  • Configuration: Top cooling compartment with a lower freezer
  • Controls: Easy-to-use digital control panel
  • Door Alarm: Alerts for open door to maintain stable cooling
  • Internal Structure:
    • Glass shelf in the cooling compartment
    • Vegetable drawer
    • Door shelves
    • Lower freezer compartment with drawers
    • Internal LED lighting
    • Internal ventilation system
  • Dimensions: 540 mm (W) × 520 mm (D) × 1850 mm (H)
  • Color: White
Manufacturer Information
  • Brand: Fratelli
  • Barcode: 7291044151329
  • Warranty: 12-month warranty
Main
Brand
Fratelli
Warranty
12 חודשי אחריות
Product code
FRRF-I2230W
Automated video search by product name (the results maybe not the some as product in our store).
Reviews: 8
5 stars
13%
4 stars
63%
3 stars
25%
2 stars
0%
1 star
0%