Monitor LG 27UL600-W - 27", LED, 4K Ultra HD, Flat, Black
חוויתי חזון מדהים עם מסך LG 27UL600-W בגודל 27 אינץ' ברזולוציית 4K Ultra HD
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 3 years warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • משקל4.72 kg
  • טכנולוגיית מסךLED
  • Panel typeIPS
  • יחס המימדים16:9
  • סוג HD4K Ultra HD
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • קצב רענון מרבי60 הרץ
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI2
  • מספר יציאות Display Port1
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
הכירו את מסך ה-LG 27UL600-W
איכות מדהימה של 4K UHD HDR
ניגודיות ובהירות משופרת
דיוק צבעים עבור מקצוענים יצירתיים
חווית משחק חלקה עם Radeon FreeSync
שליטה נוחה על המסך
המפרט בקיצור
  • דגם: LG 27UL600-W
  • גודל מסך: 27 אינצ'
  • סוג התצוגה: LED
  • רזולוציה: 4K Ultra HD
  • צבע: שחור
כללי
אחריות
3 years warranty
מותג
LG
קוד פריט
27UL600-W
קוד EAN/UPC
ארגונומיה
Plug and Play
כן
VESA mounting
כן
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
מתג הפעלה/כיבוי
יציאות וממשקים
Card reader integrated
Y
HDMI
Headphone outputs
1
מספר יציאות Display Port
1
מספר יציאות HDMI
2
משקל ומידות
Weight (with stand)
5.22 kg
גובה
365.7 mm
גובה (עם מעמד)
454.6 mm
משקל
4.72 kg
עומק
45.7 mm
עומק (עם מעמד)
208.2 mm
רוחב
612.1 mm
רוחב (עם מעמד)
612.1 mm
עיצוב
Energy Star certified
Y
צבע המוצר
Black,White
צריכת חשמל
AC input frequency
50 - 60 Hz
AC input voltage
100 - 240 V
Annual energy consumption
44 kWh
Power consumption (max)
43 W
צריכת חשמל
36 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תצוגה
Colour gamut
99%
DDC/CI
Display brightness (typical)
350 cd/m
Native aspect ratio
16:9
Screen shape
Flat
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080)
Supported video modes
1080p
זווית צפייה , אופקית
178
זווית צפייה , אנכית
178
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
יחס המימדים
יחס ניגודיות (טיפוסי)
1000:1
מספר צבעים בתצוגה
16.78 million colors
קצב רענון מרבי
60 הרץ
תדר אופקי דיגיטלי
תדר אנכי דיגיטלי
56 - 60 Hz
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")