Monitor LG 27BK550Y-B - 27" IPS LED Full HD Flat Black
חוו את הצבעים המבריקים והאמיתיים עם המסך LG 27BK550Y-B
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 3 years warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • משקל5.1 kg
  • טכנולוגיית מסךLED
  • Panel typeIPS
  • יחס המימדים16:9
  • סוג HDFull HD
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI1
  • מספר יציאות Display Port1
  • מספר יציאות DVI-D1
  • מספר יציאות VGA D-Sub1
  • יציאת אוזניותכן
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
סקירה על מסך LG 27BK550Y-B
תכונות מרכזיות
  • רזולוציה Full HD: חווית דימויים חדים עם רזולוציה של 1920 x 1080, מושלמת לדימויים מפורטים.
  • הצגת צבעים דינמית: עם דיוק צבעים מרשים, המדיה שלכם תיראה מציאותית ומרתקת יותר מתמיד.
מושלם לכל שימוש
כללי
אחריות
3 years warranty
מותג
LG
קוד פריט
27BK550Y-B
קוד EAN/UPC
אישורי תקנים
Energy Star מוסמך
כן
EPEAT compliance
זהב
ארגונומיה
On Screen Display (OSD)
כן
Pivot angle
0 - 90
Tilt adjustment
Tilt angle range
VESA mounting
להסתובב
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
מספר שפות תצוגה על המסך
18
מסתובב
ציר
יציאות וממשקים
Headphone outputs
1
Number of upstream ports
1
USB hub version
USB 2.0
USB Type-A downstream ports quantity
2
חשמל AC ב
יציאת DVI
יציאת אוזניות
כניסת אודיו מחשב
Y
מספר יציאות Display Port
מספר יציאות DVI-D
מספר יציאות HDMI
מספר יציאות VGA D-Sub
מפצל USB מובנה
משקל ומידות
Weight (with stand)
7.2 kg
גובה
371.5 mm
גובה (עם מעמד)
401.6 mm
משקל
5.1 kg
עומק
58.4 mm
עומק (עם מעמד)
240 mm
רוחב
622.2 mm
רוחב (עם מעמד)
622.2 mm
עיצוב
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100-240 V
צריכת חשמל
27.4 W
צריכת חשמל (חיסכון בחשמל)
0.5 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
רמת יעילות אנרגטית
A
תוכן האריזה
Stand included
ידני
כבלים כלולים
AC,Audio (3.5mm),DVI,DisplayPort,VGA
מדריך התחלה מהירה
תצוגה
Colour gamut
72%
Contrast ratio (dynamic)
DDC/CI
Display brightness (typical)
250 cd/m
HDCP
Native aspect ratio
16:9
Screen shape
Flat
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080)
זווית צפייה , אופקית
178
זווית צפייה , אנכית
178
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
LED
יחס המימדים
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.78 million colors
סוג תאורת רקע
W-LED
רוחב פיקסל
0.311 x 0.311 מ"מ
תדר אופקי דיגיטלי
30 - 83 kHz
תדר אנכי דיגיטלי
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")