Monitor LG 22BK55WY-B - 22" TN LED WSXGA+ Flat Black
חוו את הבהירות והצבעים הנ ярים עם מסך LG 22BK55WY-B
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני55.9 cm (22")
  • משקל3.5 kg
  • טכנולוגיית מסךLED
  • Panel typeTN
  • יחס המימדים16:10
  • סוג HDWSXGA+
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • קצב רענון מרבי60 הרץ
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות Display Port1
  • מספר יציאות VGA D-Sub1
  • יציאת אוזניותכן
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
הצגת מסך LG 22BK55WY-B בגודל 22 אינץ'
ביצועי וביצועי תצוגה מרהיבים
עיצוב מודרני ומעודכן
מאפיינים עיקריים
  • גודל המסך: 22 אינצ'
  • סוג הפנל: TN (Twisted Nematic)
  • רזולוציה: WSXGA+ (1680 x 1050)
  • בהירות: 250 cd/m²
  • זמן תגובה: 5ms
  • קישוריות: D-Sub, DVI-D
חסכון באנרגיה ואקולוגי
שימושיות רב-תכליתית
מפרט טכני
  • קוד מוצר: 22BK55WY-B
  • מידות: 21.2" x 16.4" x 6.8" (ללא מעמד)
  • משקל: כ-3.7 ק"ג
שדרגו את הפרודוקטיביות שלכם היום!
כללי
מותג
LG
קוד פריט
22BK55WY-B
קוד EAN/UPC
אישורי תקנים
Energy Star מוסמך
כן
EPEAT compliance
זהב
ארגונומיה
Cable lock slot type
Kensington
On Screen Display (OSD)
כן
On Screen Display (OSD) languages
Pivot angle
Plug and Play
Tilt adjustment
Tilt angle range
VESA mounting
חריץ מנעול לכבל
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
מספר שפות תצוגה על המסך
17
מסתובב
מתג הפעלה/כיבוי
ציר
יציאות וממשקים
Headphone outputs
1
Number of upstream ports
1
USB hub version
USB 2.0
USB Type-A downstream ports quantity
2
USB upstream port type
USB Type-B
חשמל AC ב
יציאת DVI
יציאת אוזניות
כניסת אודיו מחשב
Y
מספר יציאות Display Port
מספר יציאות VGA D-Sub
מפצל USB מובנה
מולטימדיה
Number of speakers
2
RMS rated power
2 W
רמקולים מובנים
משקל ומידות
Weight (with stand)
4.9 kg
גובה
338.6 mm
גובה (עם מעמד)
387.7 mm
משקל
3.5 kg
עומק
57.9 mm
עומק (עם מעמד)
270 mm
רוחב
505.7 mm
רוחב (עם מעמד)
505.7 mm
עיצוב
Feet colour
שחור
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
AC input voltage
100 - 240 V
Power consumption (max)
15.8 W
צריכת חשמל
15.3 W
צריכת חשמל (חיסכון בחשמל)
0.3 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תוכן האריזה
Stand included
כבלים כלולים
AC,Audio (3.5mm),DVI,DisplayPort,USB
תצוגה
Colour gamut
72%
DDC/CI
Display brightness (typical)
250 cd/m
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP
Native aspect ratio
Screen shape
Flat
Supported graphics resolutions
1680 x 1050 (WSXGA+)
זווית צפייה , אופקית
170
זווית צפייה , אנכית
160
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
LED
יחס המימדים
יחס ניגודיות (טיפוסי)
סוג תאורת רקע
W-LED
קצב רענון מרבי
60 הרץ
רוחב פיקסל
0.282 x 0.282 mm
תדר אופקי דיגיטלי
30 - 83 kHz
תדר אנכי דיגיטלי
תצוגה אלכסוני
55.9 cm (22")