Monitor LG 22MB65PY-B - 22" TN LED WSXGA,Flat Black
22MB65PY-B.AEN
חוו חוויות ויזואליות מרהיבות ועיצוב אלגנטי עם המסך LG 22MB65PY-B!
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני55.9 cm (22")
  • משקל3.5 kg
  • טכנולוגיית מסךLED
  • Panel typeTN
  • יחס המימדים16:10
  • סוג HDWSXGA+
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות Display Port1
  • מספר יציאות DVI-D1
  • מספר יציאות VGA D-Sub1
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מאפיינים עיקריים
  • סוג התצוגה: TN LED
  • רזולוציה: WSXGA (1680 x 1050)
  • גודל המסך: 22 אינצ'ים
  • בהירות: 250 cd/m² לתמונות חיות
  • זמן תגובה: 5ms לפעולה חלקה
תצוגה ברמת ביצועים גבוהה
עיצוב אלגנטי ומודרני
חווית צפייה נוחה
חיבורים אמינים
סיכום
כללי
מותג
LG
קוד פריט
22MB65PY-B.AEN
קוד EAN/UPC
אישורי תקנים
Energy Star מוסמך
כן
ארגונומיה
On Screen Display (OSD)
כן
VESA mounting
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
מספר שפות תצוגה על המסך
14
ציר
יציאות וממשקים
USB hub version
USB 2.0
USB Type-A downstream ports quantity
1
יציאת DVI
כניסת אודיו מחשב
Y
מספר יציאות Display Port
1
מספר יציאות DVI-D
מספר יציאות VGA D-Sub
מפצל USB מובנה
מולטימדיה
Number of speakers
2
RMS rated power
2 W
רמקולים מובנים
משקל ומידות
Weight (with stand)
4.7 kg
גובה (עם מעמד)
379 mm
משקל
3.5 kg
עומק (עם מעמד)
239 mm
רוחב (עם מעמד)
506 mm
עיצוב
Feet colour
שחור
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
47/63 Hz
AC input voltage
90 - 264 V
צריכת חשמל
21 W
צריכת חשמל (המתנה)
0.4 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תוכן האריזה
ידני
כבלים כלולים
AC,Audio (3.5mm),DVI,VGA
תצוגה
Contrast ratio (dynamic)
Display brightness (typical)
250 cd/m
HDCP
Native aspect ratio
Screen shape
Flat
Supported graphics resolutions
1680 x 1050 (WSXGA+)
גודל לצפייה , אופקי
47.4 ס"מ
גודל לצפייה , אורכי
29.6 ס"מ
זווית צפייה , אופקית
170
זווית צפייה , אנכית
160
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
LED
יחס המימדים
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.78 million colors
רוחב פיקסל
0.282 x 0.282 mm
תדר אופקי דיגיטלי
30 - 83 kHz
תדר אנכי דיגיטלי
תצוגה אלכסוני
55.9 cm (22")