Monitor LG 27MB67PY - 27" IPS LED Full HD Black
חוו חוויות ויזואליות מדהימות עם המסך LG 27MB67PY בגודל 27 אינצ' ברזולוציה Full HD IPS
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • משקל5.1 kg
  • טכנולוגיית מסךLED
  • Panel typeIPS
  • יחס המימדים16:9
  • סוג HDFull HD
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות Display Port1
  • מספר יציאות DVI-D1
  • מספר יציאות VGA D-Sub1
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 200 mm
  • כל התכונות
מוניטור LG 27MB67PY - 27" IPS LED Full HD שחור
תכונות עיקריות
כללי
מותג
LG
קוד פריט
27MB67PY
ארגונומיה
Pivot angle
0 - 90
Plug and Play
כן
Tilt adjustment
כן
Tilt angle range
VESA mounting
להסתובב
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 200 mm
מתג הפעלה/כיבוי
ציר
יציאות וממשקים
יציאת DVI
מספר יציאות Display Port
1
מספר יציאות DVI-D
1
מספר יציאות VGA D-Sub
קלט אודיו
מולטימדיה
Number of speakers
2
RMS rated power
2 W
רמקולים מובנים
משקל ומידות
Weight (with stand)
6.5 kg
גובה
387 mm
גובה (עם מעמד)
410 mm
משקל
5.1 kg
עומק
64 mm
עומק (עם מעמד)
259 mm
רוחב
644 mm
רוחב (עם מעמד)
644 mm
עיצוב
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input voltage
100-240 V
צריכת חשמל
32 W
צריכת חשמל (המתנה)
0.3 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תוכן האריזה
כבלים כלולים
DVI,USB,VGA
תצוגה
Colour gamut
72%
Contrast ratio (dynamic)
DDC/CI
Display brightness (typical)
250 cd/m
HDCP
Native aspect ratio
16:9
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080)
זווית צפייה , אופקית
178
זווית צפייה , אנכית
178
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
LED
יחס המימדים
יחס ניגודיות (טיפוסי)
1000:1
מספר צבעים בתצוגה
16.78 million colors
רוחב פיקסל
0.311 x 0.311 מ"מ
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")