GIGABYTE Gaming A16 PRO A16PRO-DXHG4EECC4SD - 16", Core 7 240H, 32GB, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, FreeDOS, Black
A16PRO-DXHG4EECC4SD
שחרר את הפוטנציאל הגימינג שלך עם ה-GIGABYTE A16 PRO
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 2 Years - Pickup and return
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
  • תצוגה אלכסוני40.6 cm (16")
  • דגם מעבד240H
  • מעבד מספר ליבות10
  • מספר תהליכים16
  • זיכרון פנימי32 ג'יגה בייט
  • סוג זיכרון פנימיLPDDR5x-SDRAM
  • סך קיבולת האחסון1000 GB
  • דגם כרטיס מסך מורחבNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
  • מערכת הפעלה מסופקתWindows 11 Home
  • משקל2.3 kg
  • כל התכונות
GIGABYTE Gaming A16 PRO A16PRO-DXHG4EECC4SD - שדרגו את חוויית המשחק שלכם
מאפיינים עיקריים
  • תצוגה: תהנו מחזות מרהיבים על מסך WQXGA בגודל 16 אינצ'ים עם קצב רענון מדהים של 165Hz, המספק תנועה חלקה וצבעים בהירים.
ביצועים ותכונות מתקדמות
שימושיות רב-תכליתית
עיצוב מסוגנן
סיכום
כללי
אחריות
2 Years - Pickup and return
מותג
Gigabyte
אחסון
NVMe
כן
SSD form factor
M.2
SSD interface
PCI Express 4.0
מספר הכוננים SSD המותקנים
1
סוג דיסק אחסון
SSD
סך קיבולת האחסון
1000 GB
גרפיקה
Discrete GPU manufacturer
NVIDIA
Discrete graphics card
כן
Discrete graphics memory type
GDDR7
On-board GPU manufacturer
Intel
On-board graphics card
On-board graphics card family
Intel Graphics
On-board graphics card model
Intel Graphics
דגם כרטיס מסך מורחב
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Discrete graphics card memory
16 GB
זכרון
Memory layout (slots x size)
2 x 16 GB
זיכרון פנימי מקסימלי
32 ג'יגה בייט
זיכרון פנימי
חבילות מידע
גובה האריזה
320 mm
עומק האריזה
419 mm
רוחב אריזה
93 mm
יציאות וממשקים
Combo headphone/mic port
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
גירסת HDMI
2.1
כמות יציאות ( Ethernet LAN (RJ-45
1
כמות יציאות USB 2.0
מספר יציאות HDMI
מאפיינים
סוג זיכרון פנימי
LPDDR5x-SDRAM
מעבד
Efficient cores
4
Efficient-core base frequency
1.8 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency
4 GHz
Maximum turbo power
115 W
Performance cores
6
Performance-core base frequency
2.5 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency
5.2 GHz
Processor base power
45 W
Processor cache type
Smart Cache
Processor generation
Intel Core (Series 2)
מטמון מעבד
24 MB
מספר תהליכים
16
מעבד , יצרן
Intel
מעבד , משפחה
Intel Core 7
מעבד מספר ליבות
10
תדר מעבד מוגבר
5.2 GHz
דגם מעבד
240H
מצלמה
Front camera HD type
Full HD
Front camera resolution
1920 x 1080 פיקסלים
Infrared (IR) camera
מצלמה קדמית
מקלדת
Keyboard backlit
Keyboard backlit colour
RGB
Keyboard backlit zone
1-zone RGB
התקן הצבעה
משטח מגע
משקל ומידות
גובה (אחורי)
2.3 cm
גובה (קדמי)
1.95 cm
משקל
2.3 kg
עומק
262.5 mm
רוחב
358.3 mm
סוללה
הספק הסוללה
76 Wh
טכנולוגיית סוללות
Lithium Polymer (LiPo)
מספר תאי סוללה
4
עיצוב
Country of origin
China
Market positioning
Gaming
גודל פיזי של הכונן
צדפה
סוג המוצר
Laptop
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC adapter power
240 W
USB Power Delivery (USB PD)
מתאם AC למתח נכנס
100 - 240 V
מתאם תדר AC
50 - 60 Hz
רשת
Antenna type
2x2
Bluetooth
Bluetooth version
5.2
Ethernet LAN
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Top Wi-Fi standard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi standards
Wi-Fi 6E (802.11ax)
שמע
מיקרופון מובנה
מספר רמקולים מובנים
2
מערכת אודיו
Dolby Atmos
עוצמת הרמקול
2
תוכן האריזה
מתאם חשמל
תוכנה
מערכת הפעלה מסופקת
Windows 11 Home
תצוגה
Colour gamut
100%
Display resolution
2560 x 1600 pixels
Native aspect ratio
16:10
RGB colour space
sRGB
בהירות תצוגה
400 cd/m²
קצב רענון מרבי
165 Hz
תצוגה אלכסוני
40.6 cm (16")