LG OLED B4 OLED65B46LA - 65" 4K Ultra HD ,Smart TV, Wi-Fi, Grey
חווו תצוגות מרהיבות עם מסך ה-LG OLED B4 בגודל 65 אינצ' ברזולוציית 4K Ultra HD וטלוויזיה חכמה
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני165.1 cm (65")
  • סוג HD4K Ultra HD
  • טכנולוגיית מסךOLED
  • Wi-Fiכן
  • מספר יציאות HDMI4
  • כמות יציאות USB 2.02
  • תמיכה בקליתה דיגיטליטDVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
  • כל התכונות
חוווויזואליות מדהימות עם LG OLED B4 OLED65B46LA
איכות תצוגה יוצאת דופן
התאמת בהירות
חוויה מותאמת אישית לצפייה
חוויה קולית שאין שנייה לה
עיצוב אלגנטי
כל מה שאתם אוהבים בהישג ידכם
תכונות קולנועיות לאוהבי סרטים
חוויה גיימינג אולטימטיבית
קחו את המשחקים שלכם לשלב הבא עם AMD FreeSync Premium, G-SYNC וקצב ריענון מהיר של 120Hz. הGame Optimizer וGame Dashboard מספקים גישה חלקה לכל המשחקים האהובים עליכם, מה שמבטיח שלא תפספסו רגע של excitement.
מפרט טכני
  • מודל: LG OLED B4 OLED65B46LA
  • גודל מסך: 65 אינצ׳
  • רזולוציה: 4K Ultra HD
  • Smart TV: כן
  • תמיכה ב-Wi-Fi: כן
  • צבע: אפור
  • קוד מוצר: OLED65B46LA/HYE
כללי
מותג
LG
Brand-specific features
LG technologies (AV/TV)
AI Sound Pro, AI Super Upscaling 4K, DTS:X, Dolby Atmos, LG Sound Sync, ThinQ, WOW Interface
Management features
Programming period
8 day(s)
Voice control
כן
Works with Amazon Alexa
כן
מדריך תכנים אלקטרוני (EPG)
מספר שפות תצוגה על המסך
37
תצוגה "על המסך" (OSD)
Smart TV
Built-in Chromecast
Operating system installed
WebOS
Operating system version
24
Smart modes
Standard, Dolby Vision Vivid, Personal, Cinema, Energy saving, Vivid, Filmmaker, Game, Sports
Video apps
Amazon Prime Video, Apple TV, DAZN, Disney+, NOW TV, Netflix, RaiPlay, Rakuten TV, YouTube
TV tuner
סוג טיונר
Analog & Digital
תמיכה בקליתה דיגיטליט
אישורי תקנים
Certification
Lativù 4K
ביצועים
AI Upscale
AMD FreeSync
AMD FreeSync type
FreeSync Premium
Backlight dimming technology
Pixel Dimming
Game features
Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Multi View
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC
Picture processing technology
LG AI Picture Pro
Subtitles function
Teletext
2000 pages
WiSA Ready
מעבד , מספר ליבות
4
פונקציית טלטקסט
פורמטי וידאו נתמכים
HEVC, VP9
חבילות מידע
גובה האריזה
950 mm
משקל האריזה
24.4 kg
סוג אריזה
Box
עומק האריזה
172 mm
רוחב אריזה
1600 mm
יציאות וממשקים
Audio Return Channel (ARC)
Common interface Plus (CI+)
Consumer Electronics Control (CEC)
SimpLink
אודיו דיגיטלי , אופטי יציאה
1
גירסת HDMI
2.1
כמות יציאות ( Ethernet LAN (RJ-45
1
כמות יציאות RF
2
כמות יציאות USB 2.0
2
ממשק משותף (CI)
מספר יציאות HDMI
4
משקל ומידות
Depth (without stand)
45.9 mm
Height (without stand)
832 mm
Stand depth
23.5 cm
Stand width
105.7 cm
Weight (with stand)
17.3 kg
Weight (without stand)
17.1 kg
Width (without stand)
1449 mm
גובה (עם מעמד)
896 mm
עומק (עם מעמד)
235 mm
רוחב (עם מעמד)
1449 mm
עיצוב
Colour name
Essence Graphite
Frameless design
Panel mounting interface
300 x 200 mm
Stand type
Legs stand
VESA mounting
צבע המוצר
Grey
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
169 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
98 kWh
Energy efficiency class (HDR)
g
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency scale
A to G
מצב חיסכון באנרגיה
צריכת חשמל (המתנה)
0.5 W
רשת
Bluetooth
Bluetooth profiles
A2DP
Bluetooth version
5.1
Ethernet LAN
Web browser
Wi-Fi standards
Wi-Fi 5 (802.11ac)
שמע
Audio output channels
2.0 channels
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Number of speakers
RMS rated power
20 W
Sound modes
AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro
מפענחי אודיו מובנים
DTS:X, Dolby Atmos, IMAX Enhanced
תוכן האריזה
Remote control included
כבלים כלולים
AC
סטנד שולחני
תכונות נוספות
Warranty period
2 year(s)
תצוגה
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Motion interpolation technology
OLED Motion
Native aspect ratio
16:9
Native refresh rate
120 Hz
Screen shape
Flat
טכנולוגיית מסך
OLED
קצב רענון מרבי
144 Hz
תצוגה אלכסוני
165.1 cm (65")
סוג HD
4K Ultra HD
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
הצג עמודות
מיון לפי מחיר מיון לפי אפשרויות תצוגה מיון לפי מק"ט מיון לפי תצוגה אלכסוני
[צור קשר להצעת מחיר]
במלאי
OLED65B46LA/HYE
תצוגה אלכסוני:
165.1 cm (65")
[צור קשר להצעת מחיר]
במלאי
OLED55B56LA/HYE
תצוגה אלכסוני:
139.7 cm (55")