Monitor LG 34WL500-B - 34" UltraWide, Full HD, LED, Flat, Black
חוו חוויית מולטיטסקינג מעמיקה עם מסך ה-LG 34WL500-B UltraWide Full HD
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 3 years warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני86.4 cm (34")
  • משקל5.9 kg
  • טכנולוגיית מסךLED
  • Panel typeIPS
  • סוג HDUltra Wide Full HD
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • קצב רענון מרבי75 Hz
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI2
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
LG 34WL500-B - מסך UltraWide Full HD בגודל 34"
מאפיינים מרכזיים
מפרט טכני
  • גודל מסך: 34 אינצ'
  • רזולוציה: Full HD (2560 x 1080)
  • סוג תצוגה: LED, שטוח
  • צבע: שחור
  • קוד מוצר: 34WL500-B
כללי
אחריות
3 years warranty
מותג
LG
קוד פריט
34WL500-B
קוד EAN/UPC
ארגונומיה
Tilt adjustment
כן
Tilt angle range
VESA mounting
כן
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
יציאות וממשקים
HDMI
Headphone outputs
1
מספר יציאות HDMI
2
מפצל USB מובנה
משקל ומידות
Weight (with stand)
6.9 kg
גובה
51 mm
גובה (עם מעמד)
209 mm
משקל
5.9 kg
עומק
370 mm
עומק (עם מעמד)
487 mm
רוחב
826 mm
רוחב (עם מעמד)
826 mm
עיצוב
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100 - 240 V
Annual energy consumption
44 kWh
Power consumption (max)
40 W
צריכת חשמל
38 W
צריכת חשמל (המתנה)
30 W
רמת יעילות אנרגטית
A+
תנאים תפעוליים
טווח טמפרטורת פעולה (T-T)
0 - 40
טווח לחות יחסית בפעולה
0 - 80%
תצוגה
DDC/CI
Display brightness (typical)
300 cd/m
Native aspect ratio
21:9
Screen shape
Flat
sRGB coverage (typical)
99%
Supported graphics resolutions
2560 x 1080
זווית צפייה , אופקית
178
זווית צפייה , אנכית
178
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.78 million colors
קצב רענון מרבי
75 Hz
רוחב פיקסל
0.312 x 0.31 mm
תצוגה אלכסוני
86.4 cm (34")