Seasonic SS-600H2U - 600W Power Supply Unit, Grey
הפעל את המערכת שלך עם ספק הכוח האמין והיעיל Seasonic SS-600H2U בתצורת 600W
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 1 year warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
תכונות עיקריות
  • פלט כוח גבוה: מספק עד 600 וואט של כוח רציף, ובכך מבטיח שהמערכת שלכם תפעל ללא הפרעות.
  • עיצוב מודולרי מלא: ה1U מאפשר התקנה קלה וניהול כבלים יעיל, שומר על הסדר במקום העבודה שלכם.
מפרטים
קבוצת פלט כוח: 250W - 600W
פלט כוח: 600W
פורמט ספק כוח: 1U
יעילות: 80+ Gold
PFC: PFC פעיל
Rails 12V: 1
CPU 12V 4 פינים: 1
כללי
אחריות
1 year warranty
מותג
Seasonic
ביצועים
80 PLUS certification
80 PLUS Gold
צריכת חשמל
מתאם AC לפיזור הכח
600 W