Vention VAS-A45-B100 - Cable Extension, USB-A 3.0, (M-F), 1M, Black
הרחיב את חיבורי ה-USB שלך בקלות עם כבל ה-Vention באורך 1 מטר!
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 1 year warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
Vention VAS-A45-B100 - כבל הארכה USB-A 3.0 (זכר-נקבה), 1 מטר, שחור
תכונות מרכזיות
  • אסתטיקה מתקדמת: הגימור השחור האלגנטי משתלב בכל פריסת עבודה ושומר על סדר וארגון.
שימושים רחבים
כבל הארכה USB זה מושלם למגוון רחב של יישומים, ומאפשר לכם לחבר:
  • קצה זכר: מחשב שולחני, מחשב נייד, טלוויזיה חכמה
הוסיפו את כבל הארכה USB Vention VAS-A45-B100 לפריסה שלכם היום ותיהנו מהנוחות שהוא מספק!
כללי
אחריות
1 year warranty
מותג
Vention
יציאות וממשקים
Connector contacts plating
Nickel
מחבר 1
USB Male
מחבר 2
USB Female
סוג הממשק
USB 3.0
מאפיינים
AWG wire size
32 AWG + 22 AWG
Cable jacket type
PVC
Conductor material
High-Purity Copper
עיצוב
Cable OD
4.5 mm