1STPLAYER FK-600-BK-EU - 600W Power Supply Unit, ATX, Black
שדרגו את המחשב שלכם עם ספק הכוח 1STPLAYER FK-600-BK-EU 600W ATX
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 3 years warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
1STPLAYER FK-600-BK-EU - ספק כוח 600W
כוח פוגש יעילות
טכנולוגיית קירור פרימיום
תכונות בטיחות מקיפות
  • הגנה מפני מתח גבוה (OVP)
  • הגנה מפני כוח יתר (OPP)
  • הגנה מפני מתח נמוך (UVP)
  • הגנה מפני קצר (SCP)
ידידותי לסביבה
עמידה ב-ErP LOT 6 מאפשרת לכם ליהנות מצריכת חשמל נמוכה במצב המתנה, של עד 0.5W, מה שהופך את ה-FK-600-BK-EU לא רק לכוח עוצמתי, אלא גם לידידותי לסביבה.
מפרטים
  • הספק: 600W
  • פורמט: ATX
  • פלט כוח: +12V בודד
  • קירור: מאוורר 12CM הידראולי
  • יעילות: עד 85%
כללי
אחריות
3 years warranty
מותג
1StPlayer
ביצועים
80 PLUS certification
80 PLUS
Bearing technology
Hydro bearing
Country of origin
China
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
מטרה
PC
יציאות וממשקים
Cabling type
Non-Modular
Motherboard power connector
24-pin ATX
משקל ומידות
גובה
86 mm
משקל
1.9 kg
עומק
150 mm
רוחב
140 mm
עיצוב
Fan diameter
12 cm
Number of fans
1 fan(s)
מתג הפעלה/כיבוי
כן
צבע המוצר
Black
פרטים טכניים
Compliance certificates
C-TICK, CE, China Compulsory Certification (CCC), EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS
Warranty period
3 year(s)
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
200 - 240 V
Efficiency
90%
Power Factor Correction (PFC) type
Active
Power protection features
Over power, Over voltage, Short circuit, Surge & inrush protection (SIP), Under voltage
מתאם AC לפיזור הכח
600 W