LG 27BA650-B Computer Monitor, 27", Full HD, IPS, 100Hz, Black
כתוב ביקורת
חוו חוויות מדהימות והנאה חלקה עם מסך LG 27BA650-B!
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • טכנולוגיית מסךLCD
  • Panel typeIPS
  • סוג HDFull HD
  • Display resolution1920 x 1080 pixels
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1300:1
  • קצב רענון מרבי100 Hz
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI1
  • מספר יציאות Display Port2
  • מספר יציאות VGA D-Sub1
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מציגים את מסך המחשב LG 27BA650-B, שילוב מושלם בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב חלק, המותאם הן למקצוענים והן למשתמשים מזדמנים. עם מסך בגודל 27 אינצ' ברזולוציית Full HD וקצב רענון של 100Hz, מסך זה מבטיח תמונה צלולה וביצועים חלקים לכל הצרכים שלך במחשבים.
ויזואליות מדהימה עם טכנולוגיית IPS
תכונות עיקריות
  • גודל מסך: 27 אינצ'
  • רזולוציה: Full HD (1920 x 1080)
  • קצב רענון: 100Hz לתנועה חלקה
  • צבע: עיצוב שחור אלגנטי שמתאים לכל סביבה
אפשרויות חיבור גמישות
תכונות נוחות משופרות
ידידותי לסביבה וחסכוני באנרגיה
למה לבחור במסך LG 27BA650-B?
כללי
מותג
LG
ארגונומיה
Cable management
כן
Height adjustment
כן
On Screen Display (OSD)
Tilt adjustment
VESA mounting
להסתובב
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
ציר
ביצועים
Flicker-free technology
Smart modes
Energy saving
חבילות מידע
גובה האריזה
189 mm
משקל האריזה
10.7 kg
סוג אריזה
Box
עומק האריזה
547 mm
רוחב אריזה
721 mm
יציאות וממשקים
Built-in KVM switch
DisplayPort out quantity
1
DisplayPort out version
1.4
HDCP
HDCP version
1.4
HDMI
Number of upstream ports
1
USB hub version
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB Power Delivery (USB PD)
USB Power Delivery up to
65 W
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
USB Type-C downstream ports quantity
USB upstream port type
USB Type-C
גירסת DisplayPort
מספר יציאות Display Port
2
מספר יציאות HDMI
מספר יציאות VGA D-Sub
מפצל USB מובנה
מולטימדיה
Number of speakers
2
RMS rated power
2 W
רמקולים מובנים
משקל ומידות
Depth (without stand)
50.3 mm
Height (without stand)
364.1 mm
Weight (with stand)
7.8 kg
Weight (without stand)
5.2 kg
Width (without stand)
611.7 mm
גובה (עם מעמד)
538 mm
עומק (עם מעמד)
250 mm
רוחב (עם מעמד)
611.7 mm
עיצוב
Market positioning
Business
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
17 kWh
Energy efficiency class (SDR)
D
Energy efficiency scale
A to G
צריכת חשמל (המתנה)
0.5 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תוכן האריזה
Audio cable length
1.8 m
DisplayPort cable length
1.8 m
HDMI cable length
Power cable length
Stand included
כבלים כלולים
תכונות נוספות
Brand specific technologies
Black Stabilizer, Super+ Resolution
תצוגה
Anti-glare screen
Colour depth
8 bit
Colour gamut
99%
Colour gamut standard
sRGB
Display brightness (typical)
250 cd/m
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Native aspect ratio
16:9
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Screen shape
Flat
sRGB coverage (typical)
99%
Touch screen type
Tabletop
זווית צפייה , אופקית
178°
זווית צפייה , אנכית
178°
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
LCD
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.7 million colours
קצב רענון מרבי
100 Hz
רוחב פיקסל
0.311 x 0.311 מ"מ
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")
סוג HD
Full HD
Panel type
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
ביקורות: 9
44%
4 כוכבים
44%
3 כוכבים
11%
0%
0%
Mikhail Sokolov
3
Good for gaming with its 100Hz refresh rate, but I expected better viewing angles from an IPS panel. Overall, it's decent.