LG 27GS50F-B Computer Monitor - 27", Full HD, VA, 180Hz, Black
כתוב ביקורת
חוו חוויות מדהימות עם תמונות מרהיבות וביצועים חלקים במסך LG 27GS50F-B
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • Panel typeVA
  • סוג HDFull HD
  • Display resolution1920 x 1080 pixels
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)3000:1
  • קצב רענון מרבי180 Hz
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI2
  • מספר יציאות Display Port1
  • יציאת אוזניותכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מסך מחשב LG 27GS50F-B - 27", Full HD, VA, 180Hz, שחור
שדרגו את חוויית המשחקים שלכם
המסך מחשב LG 27GS50F-B מתוכנן לעמוד בצרכים המיוחדים של גיימרים ומקצוענים כאחד. עם תצוגה מרהיבה בגובה 27 אינצ'ים ברזולוציית Full HD (1920 x 1080), מסך זה מבטיח ויז'ואלס צבעוניים ופרטים חדים שמכניסים את המשחקים והמדיה שלכם לחיים. תהנו מהביצועים הסופר-חלקים עם קצב רענון מרשים של 180Hz, המאפשר תנועה חלקה והפחתת שיהוי, לשמור עליכם לפני המתחרים בסביבות מהירות.
זמן תגובה מהיר במיוחד
צבעים חיים ואמיתיים
משחק חלק ושוטף
עיצוב נוח ונגיש
  • עיצוב כמעט ללא גבולות משלושה צדדים לחוויית צפייה immersive.
  • בסיס עם כוונון זווית להבטחת נוחות בזמן משחקים ארוכים.
הגדרות מותאמות אישית לכל גיימר
פיצ'רים מתקדמים למשחקים
  • סינכרון פעולה דינמי: הפחיתו את השיהוי בתגובה לאירועים במשחק.
  • מאזן שחור: גלו כתמים חשוכים וארגו יתרון על פני המתחרים המסתתרים בצללים.
  • חץ צולב: מטרה קבועה במרכז המסך לשיפור דיוק הירייה שלכם.
כללי
מותג
LG
ארגונומיה
Tilt adjustment
כן
VESA mounting
כן
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
ביצועים
AMD FreeSync
AMD FreeSync type
FreeSync
Flicker-free technology
Smart modes
Energy saving
חבילות מידע
גובה האריזה
435 mm
משקל האריזה
5.9 kg
סוג אריזה
Box
עומק האריזה
156 mm
רוחב אריזה
776 mm
יציאות וממשקים
HDMI
Headphone outputs
1
גירסת DisplayPort
1.4
יציאת אוזניות
מספר יציאות Display Port
1
מספר יציאות HDMI
2
משקל ומידות
Depth (without stand)
39.3 mm
Height (without stand)
364.1 mm
Weight (with stand)
3.87 kg
Weight (without stand)
3.25 kg
Width (without stand)
613.7 mm
גובה (עם מעמד)
456.1 mm
עומק (עם מעמד)
201.6 mm
רוחב (עם מעמד)
613.7 mm
עיצוב
Market positioning
Gaming
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
19 kWh
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
מתאם AC למתח יוצא
19 V
סוג אספקת חשמל
External
צריכת חשמל (המתנה)
0.5 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תוכן האריזה
HDMI cable length
1.8 m
Stand included
כבלים כלולים
תכונות נוספות
Brand specific technologies
Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode
FPS counter
תצוגה
Anti-glare screen
Colour depth
8 bit
Display brightness (typical)
250 cd/m
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Native aspect ratio
16:9
NTSC coverage (typical)
72%
Screen shape
Flat
זווית צפייה , אופקית
178°
זווית צפייה , אנכית
178°
זמן תגובה
5 מטר/שניה
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.7 million colours
קצב רענון מרבי
180 Hz
רוחב פיקסל
0.311 x 0.311 מ"מ
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")
סוג HD
Full HD
Panel type
VA
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
ביקורות: 8
38%
4 כוכבים
38%
3 כוכבים
25%
2 כוכבים
0%
0%