LG 27GS60QC Computer Monitor, 27", Full HD, IPS, 180Hz, Black
27GS60QC-B/HYE
כתוב ביקורת
חווו תמונות מדהימות ומשחקים חלקים עם המסך LG 27GS60QC
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • טכנולוגיית מסךLCD
  • Panel typeIPS
  • סוג HDFull HD
  • Display resolution2560 x 1440 pixels
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)2400:1
  • קצב רענון מרבי180 Hz
  • זמן תגובה1 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI2
  • מספר יציאות Display Port1
  • יציאת אוזניותכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מסך מחשב LG 27GS60QC - 27 אינץ', Full HD, IPS, 180Hz
חוויה שאין דומה לה
תכונות מרכזיות
  • מהירות: קצב ריענון מדהים של 180Hz עם זמן תגובה של 1ms (GtG), מספק תמונה חדה וחלקה לגיימינג מהיר.
חוויה גיימינג חלקה
ביצועי תצוגה משופרים
תכונות ממוקדות במשחקים
  • סינכרוניזציית פעולה דינמית: הפחת את זמן התגובה כדי להגיב מיד לרגעים הקריטיים במשחק שלך.
  • סטביליזטור שחור: גלה אויבים מוסתרים גם בפינות חשוכות; נווט בקלות במצבים קשים.
  • תכונת חציית קו: נקודת מטרה קבועה במרכז המסך לשיפור דיוק הירי.
  • סופר FPS: שמור על מעקב אחרי קצב הפריימים שלך בקלות בזמן עריכה, גיימינג או צפייה בסרטים.
מפרטים
  • קוד דגם: 27GS60QC-B/HYE
  • גודל מסך: 27 אינצ'ים
  • קימור: 1000R
  • קצב ריענון: 180Hz
  • זמן תגובה: 1ms (GtG)
שדרגו את מערכת הגיימינג שלכם
כללי
מותג
LG
ארגונומיה
On Screen Display (OSD)
כן
Tilt adjustment
כן
Tilt angle range
-5 - 15°
VESA mounting
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
ביצועים
AMD FreeSync
AMD FreeSync type
FreeSync Premium
Flicker-free technology
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC Compatible
מצב משחק
חבילות מידע
גובה האריזה
435 mm
משקל האריזה
6.3 קילוגרם
סוג אריזה
Box
עומק האריזה
160 mm
רוחב אריזה
685 mm
יציאות וממשקים
HDMI
Headphone outputs
1
אוזניות , קישוריות
3.5 mm
גירסת DisplayPort
1.4
גירסת HDMI
2.0
יציאת אוזניות
מספר יציאות Display Port
2
משקל ומידות
Depth (without stand)
95.7 mm
Height (without stand)
363.8 mm
Weight (with stand)
4.8 kg
Weight (without stand)
3.5 kg
Width (without stand)
604.9 mm
גובה (עם מעמד)
450.7 mm
עומק (עם מעמד)
226.5 mm
רוחב (עם מעמד)
604.9 mm
עיצוב
Feet colour
שחור
Market positioning
Gaming
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
29 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
22 kWh
Energy efficiency class (HDR)
g
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency scale
A to G
Power consumption (max)
19 W
צריכת חשמל
22 W
צריכת חשמל (המתנה)
0.5 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תוכן האריזה
Power adapter included
Stand included
כבלים כלולים
AC, DisplayPort
תכונות נוספות
Brand specific technologies
Black Stabilizer
FPS counter
Introduction year
תצוגה
Anti-glare screen
Colour depth
8 bit
Display brightness (peak)
250 cd/m
Display brightness (typical)
300 cd/m
Display resolution
2560 x 1440 pixels
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Native aspect ratio
16:9
Screen shape
Curved
sRGB coverage (typical)
99%
Supported graphics resolutions
2560 x 1440
זווית צפייה , אופקית
178°
זווית צפייה , אנכית
178°
זמן תגובה
טכנולוגיית מסך
LCD
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.7 million colours
קצב רענון מרבי
180 Hz
רוחב פיקסל
0.233 x 0.233 מ"מ
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")
סוג HD
Full HD
Panel type
IPS
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
ביקורות: 2
5 כוכבים
50%
4 כוכבים
50%
3 כוכבים
0%
0%
0%