LG 27GS95QE-B Computer Monitor - 27" Quad HD, OLED, 240Hz, Black
27GS95QE-B/HYE
כתוב ביקורת
חוותו חזות מרהיבות וביצועים חלקים במיוחד עם המסך LG 27GS95QE-B!
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • טכנולוגיית מסךOLED
  • סוג HDQuad HD
  • Display resolution2560 x 1440 pixels
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1500000:1
  • קצב רענון מרבי240 Hz
  • זמן תגובה0.03 ms
  • מספר יציאות HDMI2
  • מספר יציאות Display Port1
  • יציאת אוזניותכן
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מסך מחשב LG 27GS95QE-B - 27" Quad HD OLED
שדרגו את חוויית המשחק שלכם עם מסך המחשב LG 27GS95QE-B. המסך בגודל 27 אינצ'ים ברזולוציית Quad HD מציע חזות מרהיבה וביצועים מהירים במיוחד, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לגיימרים רציניים. עם תצוגת OLED סוחפת בקצב רענון של 240Hz, תוכלו ליהנות ממשחק חלק ודינמי שמבטיח לכם יתרון על פני המתחרים.
מאפיינים עיקריים
חוויית ויזואלית שאין כמוה
מפרט טכני
  • מספר דגם: 27GS95QE-B
  • גודל: 27 אינצ'
  • רזולוציה: Quad HD (2560 x 1440)
  • סוג פאנל: OLED
  • קצב רענון: 240Hz
  • יחס ניגודיות: 1.5M:1
  • זמן תגובה: 0.03 ms (GtG)
כללי
מותג
LG
ארגונומיה
Adjustable height (max)
11 cm
Height adjustment
כן
Tilt adjustment
כן
Tilt angle range
-5 - 15°
VESA mounting
להסתובב
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
מסתובב
-10 - 10°
ציר
ביצועים
AMD FreeSync
AMD FreeSync type
FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC
Smart modes
Energy saving
מצב משחק
חבילות מידע
גובה האריזה
532 mm
משקל האריזה
11 kg
סוג אריזה
Box
עומק האריזה
181 mm
רוחב אריזה
808 mm
יציאות וממשקים
HDMI
Headphone outputs
1
Number of upstream ports
1
USB Type-A downstream ports quantity
2
גירסת HDMI
2.1
יציאת אוזניות
מספר יציאות Display Port
2
מפצל USB מובנה
מולטימדיה
Audio decoders
DTS Headphone:X
משקל ומידות
Depth (without stand)
45.3 mm
Height (without stand)
350.6 mm
Weight (with stand)
7.35 kg
Weight (without stand)
5.05 kg
Width (without stand)
604.4 mm
גובה (עם מעמד)
574.4 mm
עומק (עם מעמד)
258 mm
רוחב (עם מעמד)
604.4 mm
עיצוב
Feet colour
שחור
Illuminated stand
Market positioning
Gaming
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
28 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
25 kWh
Energy efficiency class (HDR)
g
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency scale
A to G
Power consumption (max)
72 W
סוג אספקת חשמל
External
תוכן האריזה
Power adapter included
Remote control included
Stand included
כבלים כלולים
DisplayPort, HDMI, Power, USB
תכונות נוספות
Brand specific technologies
Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode
Country of origin
China
FPS counter
Warranty period
2 year(s)
תצוגה
Anti-glare screen
Colour gamut
98.5%
Colour gamut standard
DCI-P3
Display brightness (typical)
275 cd/m²
Display resolution
2560 x 1440 pixels
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Native aspect ratio
16:9
Pixel density
110.8 ppi
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Screen shape
Flat
זווית צפייה , אופקית
178°
זווית צפייה , אנכית
178°
זמן תגובה
0.03 ms
טכנולוגיית מסך
יחס ניגודיות (טיפוסי)
קצב רענון מרבי
240 Hz
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")
סוג HD
Quad HD
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
ביקורות: 9
5 כוכבים
44%
4 כוכבים
56%
3 כוכבים
0%
0%
0%
Sergey Sokolov
5
יתרונות
Качественная сборка, отличная картинка
Olga Ivanova
יתרונות
Идеален для профессиональной работы с графикой
Jenna Shalom
Stunning OLED colors, excellent for gaming
חסרונות
Pricey
יוסי כהן
מוניטור LG 27GS95QE-B הוא אחד המוניטורים הטובים ביותר שבדקתי. איכות התמונה מצוינת עם צבעים חיים, ואני אהבתי את קצב הרענון של 240Hz. המשחקים שלי נראים מדהים וזורמים היטב.