LG 29WQ600-W Computer Monitor - 29", Full HD, IPS, 100Hz, White
כתוב ביקורת
חוויה של חזות מרהיבה ומשחק חלק עם המסך LG 29WQ600-W!
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני73.7 cm (29")
  • טכנולוגיית מסךLCD
  • Panel typeIPS
  • סוג HDFull HD
  • Display resolution2560 x 1080 pixels
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • קצב רענון מרבי100 Hz
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI1
  • מספר יציאות Display Port1
  • יציאת אוזניותכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מכשיר מוניטור LG 29WQ600-W - מסך IPS בגודל 29 אינץ' ברזולוציה מלאה
תמונות מרהיבות וביצועים גבוהים
עם טכנולוגיית IPS, המוניטור מציע צבעים חיים וזוויות צפייה רחבות, כך שכל פרט ברור כקרystal. קצב רענון של 100Hz מבטיח תנועה חלקה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור משחקים ושידורי וידאו.
תכונות מתקדמות עבור גיימרים
  • טכנולוגיית AMD FreeSync™: קבלו חוויית משחק חלקה וללא קרעים, חיונית לגיימרים הרציניים.
  • תכונת כוונת: שפרו את הדיוק שלכם במשחקי יריות מגוף ראשון עם כוונת במרכז המסך, המגבירה את דיוקכם.
אופטימיזציה של סביבת העבודה שלכם
עיצוב אלגנטי ויפה
מפרט טכני מרכזי
  • דגם: LG 29WQ600-W/HYE
  • גודל מסך: 29 אינץ'
  • רזולוציה: Full HD (2560 x 1080)
  • טכנולוגיית התצוגה: IPS
  • קצב רענון: 100Hz
  • צבע: לבן
כללי
מותג
LG
ארגונומיה
Tilt adjustment
כן
VESA mounting
כן
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
ביצועים
AMD FreeSync
AMD FreeSync type
FreeSync
Flicker-free technology
Smart modes
Energy saving
חבילות מידע
גובה האריזה
414 mm
משקל האריזה
6.8 kg
סוג אריזה
Box
עומק האריזה
160 mm
רוחב אריזה
823 mm
יציאות וממשקים
HDMI
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
גירסת DisplayPort
1.4
יציאת אוזניות
מספר יציאות Display Port
1
מספר יציאות HDMI
1
מולטימדיה
Number of speakers
2
RMS rated power
14 W
רמקולים מובנים
משקל ומידות
Depth (without stand)
45.7 mm
Height (without stand)
312.4 mm
Weight (with stand)
4.49 kg
Weight (without stand)
3.99 kg
Width (without stand)
688.3 mm
גובה (עם מעמד)
406.4 mm
עומק (עם מעמד)
223.5 mm
רוחב (עם מעמד)
688.3 mm
עיצוב
Market positioning
Business
צבע המוצר
White
צריכת חשמל
AC input frequency
50 - 60 Hz
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
24 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
22 kWh
Energy efficiency class (HDR)
F
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency scale
A to G
Power consumption (max)
28 W
סוג אספקת חשמל
External
צריכת חשמל
22 W
צריכת חשמל (המתנה)
0.3 W
תוכן האריזה
Stand included
כבלים כלולים
תכונות נוספות
Brand specific technologies
Crosshair
Motion blur reduction
תצוגה
Colour gamut
99%
Colour gamut standard
sRGB
Display brightness (typical)
250 cd/m
Display resolution
2560 x 1080 pixels
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Native aspect ratio
21:9
Screen shape
Flat
זווית צפייה , אופקית
178°
זווית צפייה , אנכית
178°
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
LCD
יחס ניגודיות (טיפוסי)
1000:1
מספר צבעים בתצוגה
16.7 million colours
קצב רענון מרבי
100 Hz
רוחב פיקסל
0.2626 x 0.2628 mm
תצוגה אלכסוני
73.7 cm (29")
סוג HD
Full HD
Panel type
IPS
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
0%
4 כוכבים
100%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
0%