CoolerMaster MPZ-8501-AFBAPV-WO - 850W PSU, Platinum
MPZ-8501-AFBAPV-WO
מנף את ההגדרה שלך ביעילות עם ספק כוח CoolerMaster 850W Platinum
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 10 Years Warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
CoolerMaster MPZ-8501-AFBAPV-WO - ספק כוח 850W, פלטינה
חוו ביצועים חסרי תקדים עם CoolerMaster MPZ-8501-AFBAPV-WO, ספק הכוח (PSU). המפלצת של 850W הזו מיועדת לגיימרים מקצועיים ולמשתמשים רציניים, ומספקת יעילות ואמינות מהשורה הראשונה. עם הסמכה 80 PLUS Platinum, ספק הכוח הזה מציע יעילות טיפוסית יוצאת דופן של 92%, כך שהמערכת שלכם פועלת ביעילות תוך שמירה על עלויות האנרגיה שלכם נמוכות.
תכונות מפתח
מפרטים
תפוקת כוח 850W
גודל ספק הכוח ATX PS/2
יעילות 80+ Platinum
PFC PFC פעיל
קווים ב-12V 2
עומס מקסימלי על 12V 35.2A + 35.2A
מחברים SATA 12
Molex 4 פינים 4
מחברי PCI-E 8 פינים 6
EPS 12V 8 פינים 2
סוג אריזת מוצר קמעונאי
למה לבחור ב-CoolerMaster?
כללי
אחריות
10 Years Warranty
מותג
Cooler Master
ביצועים
80 PLUS certification
80 PLUS Platinium
צריכת חשמל
מתאם AC לפיזור הכח
850 W