GIGABYTE GP-UD750GM - Power Supply Unit, 750W, 20+4 pin ATX, Black
GP-UD750GM-PG5-V2
כתוב ביקורת
הפעל את המערכת שלך בביטחון עם ה-GIGABYTE GP-UD750GM המהימן
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: 10 Years Warranty
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
GIGABYTE GP-UD750GM - ספק כוח של 750W
תכונות עיקריות
  • פס +12V יחיד: מספק פלט כוח עליון, יציבות ותאימות בכל המערכת שלך. הגדרה זו מפשטת את ההתקנה, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור חובבי OC.
מפרט טכני
  • קוד מוצר: GP-UD750GM-PG5-V2
  • ואטז': 750W
  • תצורת פינים: 20+4 פין ATX
  • צבע: שחור
סיכום
כללי
אחריות
10 Years Warranty
מותג
Gigabyte
ביצועים
80 PLUS certification
80 PLUS Gold
ATX version
2.31
Bearing technology
HYB
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
זמן ממוצע בין תקלות (MTBF)
100000 h
מטרה
PC
יציאות וממשקים
Cabling type
Fully-Modular
CPU power cable length
60 cm
CPU power connector (4+4 pin)
כן
EPS power connector (4+4 pin)
כן
Floppy disk drive cable length
15 cm
Floppy drive power connector
1
Motherboard power cable length
61 cm
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
Number of SATA power connectors
8
PCI Express power cable length
60 cm
PCI Express power connectors (6+2 pin)
4
Peripheral (Molex) power cable length
120,500 mm
Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
SATA power cable length
150,300,450,600 mm
משקל ומידות
Height
86 mm
עומק
140 mm
רוחב
150 mm
נתונים לוגיסטיים
Harmonized System (HS) code
עיצוב
Fan diameter
12 cm
Fan location
Top
Number of fans
1 fan(s)
מתג הפעלה/כיבוי
סוג קרור
פעיל
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
50 - 60 Hz
AC input voltage
100 - 240 V
Combined power (+12V)
732 W
Combined power (+3.3V)
105 W
Combined power (+5V)
105 W
Combined power (+5Vsb)
15 W
Combined power (-12V)
3.6 W
Efficiency
90%
Hold time
16 ms
Max output current (+12V)
61 A
Max output current (+3.3V)
20 A
Max output current (+5V)
20 A
Max output current (+5Vsb)
3 A
Max output current (-12V)
2.3 A
Power Factor Correction (PFC) type
Active
Power protection features
Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage
זרם נכנס
12 A
מתאם AC לפיזור הכח
750 W
תוכן האריזה
כבלים כלולים
CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
הצג עמודות
מיון לפי מחיר מיון לפי אפשרויות תצוגה מיון לפי מק"ט מיון לפי צבע המוצר
‎ ‍517‍
במלאי
GP-UD750GM-PG5-V2
צבע המוצר:
Black
‎ ‍517‍
במלאי
GP-UD750GM-PG5-V2-ICE
צבע המוצר:
White
4.2
ביקורות: 10
5 כוכבים
40%
4 כוכבים
40%
3 כוכבים
20%
2 כוכבים
0%
1 כוכב
0%
אלון דוד
5
בינתיים אין תקלות ולא בעיות. הספק עבד בצורה חלקה בשימוש מקצועי.
יתרונות
עובד בצורה חלקה
אביאל סופר
ספק כוח מצוין, לא פעם אחת נפלתי על בעיות. יכול לתמוך בהרבה רכיבים ולספק כוח יציב בשעת עבודה.
יתרונות
תומך באביזרים רבים
Dmitry Ivanov
Modular design, excellent cable management
חסרונות
None so far
יוסי כהן