LG 27U631A-B Computer Monitor - 27", Quad HD, IPS, 100Hz, Black
כתוב ביקורת
הגבירו את חוויית הצפייה שלכם עם המוניטור ה-LG 27" באיכות Quad HD IPS!
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני68.6 cm (27")
  • Panel typeIPS
  • סוג HDQuad HD
  • Display resolution2560 x 1440 pixels
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)1000:1
  • קצב רענון מרבי100 Hz
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI1
  • יציאת אוזניותכן
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מסך מחשב LG 27U631A-B - 27", באיכות Quad HD, IPS, 100Hz, שחור
חווית צפייה בלתי מתא ადგשת
תהנו מחווית משחק וצפייה בסרטים חלקה במיוחד עם קצב רענון מרהיב של 100Hz וזמן תגובה מהיר של 5ms (GTG). כל תנועה מוצגת בדרך חלקה, מה שממזער עיכובים ומשדרג את חווית הצפייה שלכם.
דיוק צבעים מדהים
חיבורים נוחים
נוחות לעיניים עם מצב קריאה
ביצועים משופרים במשחקים
שיפור נראות בסצנות חשוכות
עבודה במקביל בקלות עם אפליקציית Switch
עיצוב חלק ויעיל
תצוגה כמעט חסרת גבולות
שדרגו את חווית הצפייה שלכם עם מסך המחשב LG 27U631A-B, שבו הטכנולוגיה המתקדמת פוגשת עיצוב מדהים.
כללי
מותג
LG
ארגונומיה
Tilt adjustment
כן
Tilt angle range
-5 - 20°
VESA mounting
כן
Wall mountable
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
ביצועים
Flicker-free technology
Smart modes
Energy saving
חבילות מידע
גובה האריזה
450 mm
משקל האריזה
5.7 kg
סוג אריזה
Box
עומק האריזה
140 mm
רוחב אריזה
690 mm
יציאות וממשקים
HDMI
Headphone outputs
1
Number of upstream ports
1
USB Power Delivery (USB PD)
USB Power Delivery up to
15 W
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
USB upstream port type
USB Type-C
יציאת אוזניות
מספר יציאות HDMI
מפצל USB מובנה
משקל ומידות
Depth (without stand)
43.7 mm
Height (without stand)
362.5 mm
Weight (with stand)
4.4 kg
Weight (without stand)
3.8 kg
Width (without stand)
613.2 mm
גובה (עם מעמד)
454.8 mm
עומק (עם מעמד)
215 mm
רוחב (עם מעמד)
613.2 mm
עיצוב
Feet colour
שחור
צבע המוצר
Black
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
28 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
22 kWh
Energy efficiency class (HDR)
g
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency scale
A to G
סוג אספקת חשמל
External
צריכת חשמל (המתנה)
0.5 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.3 W
תוכן האריזה
Stand included
כבלים כלולים
תכונות נוספות
Brand specific technologies
Black Stabilizer
Country of origin
China
תצוגה
Display brightness (typical)
250 cd/m
Display resolution
2560 x 1440 pixels
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Native aspect ratio
16:9
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Screen shape
Flat
sRGB coverage (typical)
99%
זווית צפייה , אופקית
178°
זווית צפייה , אנכית
178°
זמן תגובה
5 מטר/שניה
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.7 million colours
קצב רענון מרבי
100 Hz
רוחב פיקסל
0.233 x 0.233 מ"מ
תצוגה אלכסוני
68.6 cm (27")
סוג HD
Quad HD
Panel type
IPS
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
נוסף (mmo_138227701_1764546835_3566_2565630.pdf, 14,624 Kb) [הורד]
ביקורות: 9
67%
4 כוכבים
33%
3 כוכבים
0%
2 כוכבים
0%
0%
Дмитрий Смирнов
יתרונות
Высокое разрешение, легкость в настройке.
חסרונות
Не хватает встроенных динамиков.
David Miller
יתרונות
Stunning display quality.
חסרונות
No major drawbacks.
יניב רוזן
יתרון לקצב רענון גבוה.
אין תכונות חכמות.
Andriy Petrenko
The LG 27U631A-B monitor surprised me with its performance. The 100Hz refresh rate makes everything feel smoother, especially during gaming sessions. The IPS panel delivers vibrant colors and excellent viewing angles.
Great for gaming, beautiful color reproduction.
Might be pricey for some users.
Александр Иванов
Прекрасный монитор с яркими цветами и хорошей четкостью. Идеально подходит для работы и видеоигр.
Четкая картинка, быстрое время отклика.
Не самый дешевый вариант.
יוסי כהן
המסך LG 27U631A-B הוא פשוט מדהים. התמונה חדה וברורה מאוד, והצבעים מאוד חיים. 100Hz הופך את החוויה לנעימה ומזמינה כשמסתכלים על סרטים או משחקים.