LG 34SR65QC-B Computer Monitor, 34", Wide Quad HD, LED, White
34SR65QC-W/HYE
כתוב ביקורת
חוו נופים מרהיבים ומשחקים מהנים עם המסך LG 34SR65QC-B
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
  • — אחריות: שנה אחריות
  • — החזרה והחלפה עד 30 יום
  • — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
  • תצוגה אלכסוני86.4 cm (34")
  • טכנולוגיית מסךLED
  • Panel typeVA
  • סוג HDWide Quad HD
  • Display resolution3440 x 1440 pixels
  • יחס ניגודיות (טיפוסי)3000:1
  • קצב רענון מרבי100 Hz
  • זמן תגובה5 מטר/שניה
  • מספר יציאות HDMI2
  • יציאת אוזניותכן
  • מפצל USB מובנהכן
  • ממשק לתליית מסך VESA100 x 100 mm
  • כל התכונות
מעוצב לריבוי משימות
צפו בתוכניות האהובות עליכם
ויזואליות מרשימה
ניווט אינטואיטיבי עם השלט הקסום
חיבור ביטחון
עיצוב נוח ודינמי
פרודוקטיביות בענן
חיבור אלחוטי ושידור תוכן
כללי
מותג
LG
ארגונומיה
Adjustable height (max)
11 cm
Cable lock slot type
Kensington
Height adjustment
כן
Plug and Play
כן
Tilt adjustment
Tilt angle range
-5 - 20°
Wall mountable
חריץ מנעול לכבל
ממשק לתליית מסך VESA
100 x 100 mm
ביצועים
Flicker-free technology
Operating system version
23
מערכת הפעלה מסופקת
webOS
חבילות מידע
גובה האריזה
523 mm
משקל האריזה
10 קילוגרם
עומק האריזה
211 mm
רוחב אריזה
985 mm
יציאות וממשקים
HDCP
HDCP version
2.2
HDMI
Number of downstream ports
2
USB Type-A downstream ports quantity
2
גירסת HDMI
2.0
יציאת אוזניות
מפצל USB מובנה
שקע כניסת DC
מולטימדיה
רמקולים מובנים
משקל ומידות
Depth (without stand)
91 mm
Height (without stand)
368 mm
Weight (with stand)
7 kg
Weight (without stand)
5.1 kg
Width (without stand)
810 mm
גובה (עם מעמד)
569 mm
עומק (עם מעמד)
368 mm
רוחב (עם מעמד)
810 mm
עיצוב
Detachable stand
Feet colour
שחור
Market positioning
Smart
צבע המוצר
White
צריכת חשמל
AC input frequency
50/60 הרץ
AC input voltage
100 - 240 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
47 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
31 kWh
Energy efficiency class (HDR)
g
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency scale
A to G
מתאם AC למתח יוצא
19 V
סוג אספקת חשמל
External
צריכת חשמל
60 W
צריכת חשמל (המתנה)
0.5 W
צריכת חשמל (חיסכון בחשמל)
0.5 W
צריכת חשמל (כבוי)
0.5 W
רשת
Bluetooth
Ethernet LAN
Wi-Fi
תוכן האריזה
Remote control included
כבלים כלולים
תכונות נוספות
AirPlay
Brand specific technologies
Black Stabilizer
Country of origin
China
Energy saving functions
Smart Energy Saving
Screen mirroring
Warranty period
1 year(s)
Web browser
תצוגה
Anti-glare screen
Colour gamut standard
sRGB
Display brightness (min)
240 cd/m²
Display brightness (typical)
300 cd/m
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Factory-calibrated
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Native aspect ratio
21:9
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Screen curvature rating
1800R
Screen shape
Curved
sRGB coverage (typical)
99%
Supported graphics resolutions
3440 x 1440
Supported video modes
1440p
זווית צפייה , אופקית
178°
זווית צפייה , אנכית
178°
זמן תגובה
5 מטר/שניה
טכנולוגיית מסך
LED
יחס ניגודיות (טיפוסי)
מספר צבעים בתצוגה
16.7 million colours
קצב רענון מרבי
100 Hz
רוחב פיקסל
0.07725 x 0.23175 mm
תצוגה אלכסוני
86.4 cm (34")
סוג HD
Wide Quad HD
Panel type
VA
חיפוש וידאו אוטומטי לפי שם של המוצר (ייתכן שהתוצאה לא תואמת למוצר המפורסם באתרינו).
ביקורות: 8
50%
4 כוכבים
38%
3 כוכבים
13%
0%
1 כוכב
0%