Lenovo GX91A34575 - USB-C Travel Hub Gen2
GX91A34575
אספקת הזמנה
אפשרויות תשלום
היתרונות שלנו
- — אחריות: 1 year warranty
- — החזרה והחלפה עד 30 יום
- — המחיר הטוב ביותר
חיפוש מוצרים דומים
USB-C, 41g, Hot plug, HDMI, VGA, Ethernet
כללי
אחריות
1 year warranty
מותג
Lenovo
חבילות מידע
Quantity per pack
1 pc(s)
גובה האריזה
25 mm
משקל האריזה
41 g
עומק האריזה
91 mm
רוחב אריזה
174 mm
יציאות וממשקים
Hub interfaces
HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, VGA
Maximum resolution (HDMI)
3840 x 2160 pixels
Ports quantity
4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
כמות יציאות ( Ethernet LAN (RJ-45
1
כמות יציאות USB 2.0
1
ממשק מארח Host
USB 2.0 Type-C
מספר יציאות HDMI
מספר יציאות VGA D-Sub
מאפיינים
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160
USB Power Delivery
כן
משקל ומידות
גובה
16,5 mm
משקל
41 g
עומק
58 mm
רוחב
73 mm
צריכת חשמל
זרם נכנס
3 A
מתח יוצא
5 V
סוג אספקת חשמל
USB
עוצמת קלט בואט
5 V
תפוקת זרם יוצא
3 A
רשת
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Networking standards
IEEE 802.1ad,IEEE 802.3
תנאים תפעוליים
Minimum operating temperature
-5 ?C
טווח טמפרטורות אחסון (T-T)
-40 - 60 ?C
טווח טמפרטורת פעולה (T-T)
-5 - 40 ?C
טווח לחות יחסית לאחסון
20 - 95%